Obrazy do kuchni jadalni kawa life begins
search
 • Obrazy do kuchni jadalni kawa life begins

Obrazy do kuchni jadalni kawa life begins

95,00 zł
Brutto 3

Zestaw zawiera 3 obrazy z motywem palonej kawy ziarnistej oraz napisem Life begins after coffee (tłum. życie zaczyna się po kawie). Picie kawy korzystnie wpływa na zdrowie: wspiera pracę mózgu, odchudzanie i efekty aktywności fizycznej, ale także zapobiega nowotworom i chorobom wątroby czy serca. Często zaczynamy dzień od jej przygotowania w kuchni bądź jadalni, dlatego obrazy z motywem kawy to świetna dekoracja do kuchni, jadalni a także restauracji czy kawiarni.

Obrazy są dostępne w kilku wymiarach, dzięki czemu dostosujesz je do wymiaru swojego pomieszczenia.Obrazki drukowane na profesjonalnej maszynie cyfrowej, w solidnych czarnych ramach. Zestaw gotowy do zawieszenia na ścianie.

Rozmiar całkowity zestawu: 99x43 cm
Rama: Czarna matowa
Ilość

Zestaw 3 obrazów kawa life begins

obraz kawa w zbliżenie


wymiary obrazów

Wymiary oferowanych zestawów obrazów

Zdjęcie obok odzwierciedla wymiar oferowanych przez nas zestawów obrazów umieszczonych nad sofą, która ma 2 metry długości. Wierzymy, że ułatwi to wybór odpowiedniej wielkości formatu do pomieszczenia, w którym mają zostać powieszone obrazy.

Dostępne wielkości:

 • Wymiar całkowity: 99 x 43 cm (każdy z obrazów ma 33 x 43 cm)
 • Wymiar całkowity: 129 x 63 cm (każdy z obrazów ma 43 x 63 cm)
 • Wymiar całkowity: 159 x 73 cm (każdy z obrazów ma 53 x 73 cm)

Wymiary listwy ramowej:

Szerokość: 20 mm          Głębokość: 15 mm

Elementy obrazu:

 • Plakat drukowany cyfrowo na papierze o gramaturze 350 gr - nasz wydruk laminujemy (zabezpieczamy folią), dzięki czemu staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV co zabezpiecza przed utratą nasycenia barw. Zastosowanie warstwy laminatu/folii chroni obraz przed wpływami środowiska i uszkodzeniami np. wilgoć, kurz, brud i owady. Dzięki zabezpieczeniu folią wszelkie zabrudzenia możemy z łatwością zmyć choćby wilgotną ściereczką.
 • Plecki obrazu wykonane z twardej płyty HDF 3 mm, dzięki której obraz jest stabilnie utrzymywany, idealnie płasko.
 • Metalowa zawieszka - umożliwia korektę położenia i idealne wyśrodkowanie w ramie obrazu, dzięki czemu obrazek na pewno będzie równo wisiał na ścianie.

Nie stosujemy szkła akrylowego, sztucznego (popularna plexi, plexiglass) ponieważ jest to materiał wyjątkowo podatny na zarysowania i przyciągający kurz.

Nie stosujemy żadnych oszczędności!

rama obrazu
palm leaves zbliżenie

Specyfikacja:
 • szerokość ramy: 2 cm
 • grubość ramy: 1,2 cm
 • rama drewniana MDF
 • druk cyfrowy na papierze satynowanym o gramaturze 350 gr zabezpieczony przez laminowanie/foliowanie.
 • obrazki dodatkowo zabezpieczone przez laminowanie folią, która nadaje połyskujące wykończenie powierzchni, wydruk staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne, a wszelkie zabrudzenia możemy z łatwością zmyć choćby mokrą ściereczką.

Produkt w całości wykonany w Polsce.

Galeria zdjęć z naszymi obrazami


kawa kuchnia

kawa
Julan
Wysyłka do 3 dni roboczych

Specyficzne kody

ean13
5905868442199
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.