Obrazy na ścianę Palm Leaves Zobacz większe

Obrazy na ścianę Palm Leaves

Nowy

Jeśli jesteś miłośnikiem takich motywów jak: abstrakcja, rośliny, tło, tekstura oraz liście, to dekoracja ścienna "Czarno-miedziane tropikalne liście palmowe" jest dla Ciebie stworzona. Niezwykła kolekcja obrazów Palm Leaves to nowoczesna, a zarazem stylowa dekoracja, która będzie stanowić zachwycającą ozdobę we wnętrzu Twojego mieszkania. Dekoracja ta stawia na wyraziste barwy, dlatego jest ona idealnym sposobem na wprowadzenie oryginalnego akcentu do aranżacji pomieszczenia. Sprawdź jak obrazy "Palm Leaves" wyglądają w przykładowej aranżacji wnętrza i znajdź inspiracje na wykorzystanie tej dekoracji w swoim mieszkaniu. Obrazki drukowane na profesjonalnej maszynie cyfrowej, oprawione w solidnych czarnych ramach. Zestaw gotowy do zawieszenia na ścianie.

Więcej szczegółów

149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw 3 obrazów. Palm Leaves.
Czarno-miedziane tropikalne liście palmowe w rozmiarze 129x83cm

palm leaves nad kanapą

palm leaves zbliżenie

Specyfikacja:

 • wymiar jednego obrazka z ramą: 43 x 83 cm
 • wymiar całkowity zestawu: 129 x 83 cm
 • szerokość ramy: 2 cm
 • grubość ramy: 1,2 cm
 • rama drewniana MDF
 • druk cyfrowy na papierze satynowanym o gramaturze 350 gr zabezpieczony przez laminowanie/foliowanie.
 • obrazki dodatkowo zabezpieczone przez laminowanie folią, która nadaje połyskujące wykończenie powierzchni, wydruk staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne, a wszelkie zabrudzenia możemy z łatwością zmyć choćby mokrą ściereczką.

  Produkt w całości wykonany w Polsce. Kupujesz bezpośrednio u producenta.

Produkt w całości wykonany w Polsce.


Wymiary listwy ramowej:

Szerokość: 20 mm          Głębokość: 15 mm

Dostępne ramy czarne oraz białe.

Elementy obrazu:

 • Plakat drukowany cyfrowo na papierze o gramaturze 350 gr - nasz wydruk laminujemy (zabezpieczamy folią), dzięki czemu staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV co zabezpiecza przed utratą nasycenia barw. Zastosowanie warstwy laminatu/folii chroni obraz przed wpływami środowiska i uszkodzeniami np. wilgoć, kurz, brud i owady. Dzięki zabezpieczeniu folią wszelkie zabrudzenia możemy z łatwością zmyć choćby wilgotną ściereczką.
 • Plecki obrazu wykonane z twardej płyty HDF 3 mm, dzięki której obraz jest stabilnie utrzymywany, idealnie płasko.
 • Metalowa zawieszka - umożliwia korektę położenia i idealne wyśrodkowanie w ramie obrazu, dzięki czemu obrazek na pewno będzie równo wisiał na ścianie.

Nie stosujemy szkła akrylowego, sztucznego (popularna plexi, plexiglass) ponieważ jest to materiał wyjątkowo podatny na zarysowania i przyciągający kurz.

Nie stosujemy żadnych oszczędności!

rama obrazu

Galeria zdjęć z naszymi obrazami

palm leaves rama


black hands w sypialni