Co kupić na nowe mieszkanie - dlaczego obrazy to dobry pomysł na prezent?
   0 Comments

Przeprowadzka bliskich nam osób do nowego  mieszkania zawsze budzi wiele emocji. To wielkie wydarzenie, które otwiera nowy etap w życiu. Nic dziwnego, że z jego okazji większość osób organizuje przyjęcia — tak zwane parapetówki, na które nie wypada pójść z pustymi rękami. Jednak, co kupić w prezencie na nowe mieszkanie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!

Podaruj obrazy na nowe mieszkanie

Niech Twój prezent wyróżni się w tłumie oczywistych podarunków. Wydatki związane z przeprowadzką mogą znacząco obciążyć budżet nowych mieszkańców. Często zdarza się, że w starciu z ogromem niezbędnych, praktycznych sprzętów, które trzeba kupić, nie wystarcza pieniędzy na ozdobienie wnętrz. Dlatego właśnie obrazy na ścianę mogą okazać się idealnym prezentem na parapetówkę. Przede wszystkim odmienią one wygląd mieszkania, znacznie je ożywiając i nadając mu odpowiedniego klimatu. Poza tym istnieje naprawdę niska szansa, że ktoś inny wpadnie na ten sam pomysł i kupi identyczne obrazy. Jeśli więc powtórzony prezent to Twój zły sen, taki wybór będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Jak wybrać obrazy na nowe mieszkanie?

Wiesz już, że chcesz kupić obrazy jako prezent na parapetówkę? Znakomicie! Teraz jednak możesz zastanawiać się, jakie ilustracje wybrać, aby były naprawdę trafionym prezentem. Poniżej podpowiadamy, czym kierować się przy kupnie obrazów.

Wybierz zgodnie z gustem lokatorów nowego mieszkania. Skoro masz zaproszenie na parapetówkę, na pewno dobrze znasz organizatorów imprezy. Wystarczająco, aby wiedzieć, jakie mają charaktery, czym się interesują, jakie kolory lubią. W przypadku romantycznych dusz, postaw na ilustracje pełne kolorowych kwiatów i liści, a na prezent dla podróżników wybierz klimatyczne fotografie pięknych krajobrazów. Fanów nowoczesnych wzorów powinny zadowolić abstrakcje lub niezwykle designerskie motywy marmurowe.

Jak dopasować obrazy do reszty wystroju?

Na pewno orientujesz się, jak wygląda mieszkanie, do którego wprowadzają się nowi lokatorzy. Jeśli jednak nie było Ci to dotychczas dane, możesz uprzejmie poprosić o zdjęcia wnętrz. Będą one niezwykle pomocne przy wyborze odpowiednich obrazów. Wiedząc, jakie kolory dominują w danym pokoju, z łatwością dobierzesz odpowiednią ozdobę na ścianę. Pamiętaj też, aby posługiwać się schematami oraz skojarzeniami — przytulne wnętrze pełne drewnianych elementów na pewno polubi się z plakatami przedstawiającymi naturę. Z kolei z nowoczesnym, jasnym wystrojem świetnie będą współgrać obrazy łączące ze sobą czerń i złoto.

Pamiętaj, że ilustracje trzeba dopasować także do funkcji pomieszczenia, w którym mają one zawisnąć. Inne motywy będą odpowiednie do salonu, a inne sprawdzą się jako ozdoba sypialni lub gabinetu. Przede wszystkim kieruj się intuicją oraz własnym poczuciem stylu, a z całą pewnością uda Ci się znaleźć obrazy będące idealnym prezentem na parapetówkę. 

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z bogatą ofertą plakatów i fotografii znajdujących się w naszym sklepie. Na pewno, że znajdziesz tu dokładnie to, czego szukasz na parapetówkowy prezent!

Comments

Log in or register to post comments