Informacje

Producenci

Nowe produkty

Salon to serce każdego domu. W tym pokoju przyjmujemy gości, odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy oraz spędzamy czas z rodziną. Dlatego powinien być urządzony tak, aby przebywanie w nim stanowiło czystą przyjemność. Odpowiednio dobrane plakaty na ścianę to najprostszy sposób, aby ożywić wnętrze i nadać mu przytulnego klimatu. Dziś podpowiadamy, jakie ilustracje będą najlepsze do salonu.
Przeprowadzka bliskich nam osób do nowego mieszkania zawsze budzi wiele emocji. To wielkie wydarzenie, które otwiera nowy etap w życiu. Nic dziwnego, że z jego okazji większość osób organizuje przyjęcia — tak zwane parapetówki, na które nie wypada pójść z pustymi rękami. Jednak, co kupić w prezencie na nowe mieszkanie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!
Galeria ścienna to stosunkowo nowy trend, który zyskuje coraz większą popularność. Modne plakaty kojarzą się jednoznacznie ze skandynawskim stylem, jednak są one doskonałą ozdobą pustych ścian każdego wnętrza. Rozmieszczenie obrazków na ścianie nie powinno być jednak dziełem przypadku. Podpowiadamy, jak stworzyć galerię z modnych plakatów, by stała się efektowną ozdobą wnętrza!
Odpowiednio dobrane dodatki nadają charakter całemu wnętrzu. Skupiają uwagę i mogą odświeżyć wygląd pomieszczenia. Jedną z najpopularniejszych dekoracji są niewątpliwie obrazy. Należy jednak zwrócić uwagę, by pasowały do całej aranżacji i nie zdominowały reszty detali swoim wyglądem. Zastanawiasz się, jaki obraz do salonu wybrać? Podpowiadamy, jak dopasować go do wnętrza, by stał się jego prawdziwą ozdobą!