Jaki obraz pasuje na fioletową ścianę? Sprawdzamy
Fiolet to kolor wciąż uważany za dość odważny. Większości osób kojarzy się raczej z nietypowymi, oryginalnymi aranżacjami. Jednak z roku na rok jego popularność rośnie. W wielu domach i mieszkaniach spotkać się można np. z fioletowymi ścianami. Wyposażenie takiego wnętrza nie jest zadaniem prostym. Jakie obrazy warto wybrać na fioletową ścianę? Wyjaśniamy w poniższym artykule.
Więcej
Jaki obraz do WC wybrać i czy jest to na pewno dobre rozwiązanie?
Bezpowrotnie minęły już czasy, gdy toaleta i łazienka były pomieszczeniami zarezerwowanymi jedynie do zaspokajania swoich potrzeb fizjologicznych. Dzisiaj są to wnętrza przeznaczone w dużej mierze do relaksu. Coraz większą uwagę przykłada się także do ich wystroju. Nikogo nie powinny dziwić umieszczone w łazience czy toalecie dekoracje. Jaki obraz do WC wybrać, aby stworzyć kompletną aranżację tego niewielkiego pomieszczenia?
Więcej
Pomalowałeś ściany na turkusowy kolor, który Ci się podobał, po czym zdałeś sobie sprawę, że chcesz też powiesić na nich jakąś grafikę i obawiasz się, że nie będzie się z nimi komponowała? A może odpowiednio wcześniej planujesz całe wnętrze i chcesz wszystko ustalić zanim podejmiesz jakikolwiek krok? Czy i jaki obraz do turkusowej ściany będzie w ogóle pasował? Uspokajamy i odpowiadamy poniżej.
Więcej
Zdecydowałeś, że to właśnie obraz jest tym, co chcesz podarować na urodziny, z okazji wydarzenia religijnego, na rocznicę ślubu, pod choinkę albo na wprowadziny? Nie wiesz jednak jak zapakować obraz na prezent? Powinien być widoczny, czy zakryty? Zamknięty szczelnie, czy tak, aby łatwo go było otworzyć? W dalszej części artykułu otrzymasz kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję. Koniecznie się z nimi zapoz
Więcej
Chcesz powiesić obraz na ścianie, jednak nie podoba Ci się fakt, że podczas wiercenia powstają dziury, które po zdjęciu dekoracji wyglądają nieestetycznie? A może wynajmujesz mieszkanie i właściciel nie życzy sobie naruszania ścian? Nic straconego. Istnieją sprawdzone sposoby na przytwierdzenie go do ściany w taki sposób, aby jej nie zniszczyć. Zatem, jak powiesić obraz bez wiercenia?
Więcej
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)