Pomalowałeś ściany na turkusowy kolor, który Ci się podobał, po czym zdałeś sobie sprawę, że chcesz też powiesić na nich jakąś grafikę i obawiasz się, że nie będzie się z nimi komponowała? A może odpowiednio wcześniej planujesz całe wnętrze i chcesz wszystko ustalić zanim podejmiesz jakikolwiek krok? Czy i jaki obraz do turkusowej ściany będzie w ogóle pasował? Uspokajamy i odpowiadamy poniżej.
Więcej
Zdecydowałeś, że to właśnie obraz jest tym, co chcesz podarować na urodziny, z okazji wydarzenia religijnego, na rocznicę ślubu, pod choinkę albo na wprowadziny? Nie wiesz jednak jak zapakować obraz na prezent? Powinien być widoczny, czy zakryty? Zamknięty szczelnie, czy tak, aby łatwo go było otworzyć? W dalszej części artykułu otrzymasz kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję. Koniecznie się z nimi zapoz
Więcej
Chcesz powiesić obraz na ścianie, jednak nie podoba Ci się fakt, że podczas wiercenia powstają dziury, które po zdjęciu dekoracji wyglądają nieestetycznie? A może wynajmujesz mieszkanie i właściciel nie życzy sobie naruszania ścian? Nic straconego. Istnieją sprawdzone sposoby na przytwierdzenie go do ściany w taki sposób, aby jej nie zniszczyć. Zatem, jak powiesić obraz bez wiercenia?
Więcej
Sypialnia to bardzo wyjątkowa przestrzeń w każdym domu. To w tym pomieszczeniu odpoczywa się po długim dniu w pracy. Człowiek może się tam odprężyć, wyciszyć i zregenerować swoje siły. Trzeba jednak zadbać o odpowiednią aranżację tego wnętrza. Jaki obraz wybrać do swojej sypialni? Czym należy się w tym przypadku kierować?
Więcej
Co wybrać na ścianę w jadalni, aby ją nieco ożywić i urozmaicić. Od lat bardzo dużą popularnością na rynku cieszą się różnego rodzaju obrazy. Jednak znalezienie wzoru, który będzie pasować do danego pomieszczenia i szybko się nie znudzi, wcale nie jest łatwe. Na co zatem warto się zdecydować? Jak znaleźć idealny obraz do jadalni?
Więcej
Showing 1 to 5 of 28 (1 Pages)